Sağlık Turizm İşletmeleri İçin Etkili
Dijital Pazarlama Hizmetleri
Medikal ve ilaç firmalarının tanıtımında etkin çözümler
Direct Medya olarak, Türk tıbbi turizm işletmelerinin Rusya ve diğer Rusça konuşan ülkelerden müşteri bulmasına yardımcı olmak için kapsamlı internet pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için
+90 541 28 58 755 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Web sitenizi ilgili anahtar kelimelerin etkili şekilde kullanımıyla Google, Yandex vb. arama motorlarında ilk sıralarda görün. Özel SEO stratejiler ile web sitenizi hedef kitleye ulaştıracak şekilde optimize ediyoruz.
Sosyal medya reklam stratejinizi hazırlıyoruz ve hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. VKontakte (VK), Yandex Dzen de etkili ve verimli reklam kampanyaları oluşturuyoruz.
Potansiyel müşterileri sitenize çekiyoruz. Her müşterimize; %100 özel ve farklı uygulamalı reklam kampanya yönetimi sunuyoruz
Website çeviri, dil ve teknoloji araçlarının birlikte kullanılmasıyla kültürler ve diller arası engellerin kaldırılmasıdır. Şirketinizin Rus kültüre ve dile ulaşmasını sağlamak için web sitenizdeki metin, tasarım içeriklerinizi teknik işlemlerle Rusçaya çevirip internet sitenize yerleştiriyoruz.
Reklam stratejilerinizi oluşturup, satış gücünü geliştirerek, en etkili online promosyon kanallarını birleştirip sonuçları analiz ediyoruz. Satış, pazarlama ve markalaşma çabalarınızın yatırım getirisi kazanmasını sağlamak ve sizi iş hedeflerinize yönlendirmek için performansınızı ölçüyoruz.
Web Sitenizin hedeflenen bölgedeki tanıtımı için nasıl uyarlanması gerektiğini ve daha fazla hedef ziyaretçi getiren en etkili reklam kanallarını belirleyip tecrübeli ekibimiz ile size kâr sağlayan bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacağız.
Referanslarımız
Bizi tercih eden bazı müşterilerimiz
Rakamlar bizi anlatsın!
Her zaman ilerleme kaydeder ve becerilerimizi geliştiririz. Faaliyetlerimizle ilgili bazı gerçekler var:
9 yıl
9 yıldır reklamcılıkta çalışıyoruz ve o zamandan beri her zaman ilerlemeye devam ediyoruz.
25 projemiz
Başarıyla yayınlanan projelerimizden
Rus dili
Ekibimiz Rusçayı anadili olarak konuşmaktadır.
Yanındayız
İstanbul'dayız ve kolayca iletişim kurabiliriz
Rus müşterilere ulaşmanın tam zamanı!
Hemen teklif alın
İletişim
Sorularınız mı var? Bizimle İletişime Geçin!
info@directmedya.com

+90 541 28 58 755

Avcılar, İstanbul, Türkiye

Size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Made on
Tilda