Ozon.ru'da satış yönetimi hizmetleri

Tecrübeli rus ekibimizle ozonda satışlarınızı artırın!
OZON.RU nedir?
1998 yılında kurulan OZON.ru, Rusya'nın en büyük alışveriş sitesidir. Günümüzde, aylık yaklaşık 200 milyon kullanıcı OZON.ru sitesini tercih etmektedir. По данным исследовательского агентства Data Insight, Ozon — третий по обороту онлайн-магазин России. Araştırma ajansı Data Insight'a göre, Ozon ciro açısından Rusya'nın üçüncü büyük çevrimiçi mağazasıdır. Bu ticaret platformuna ürünleri yerleştirmenizin önemini anlatmak için başka bir şey eklememiz gerekiyor mu?
Müşterilere ürünler nasıl teslim edilir
Ozon, bir tane işbirliği planı sunar: FBS - kendiniz deponuzdan teslimat.
Ürünlerinizi Ozon'a yerleştirirsiniz ve siparişin alınmasından sonra anlaşmalı kargoyla doğrudan Rus alıcıya gönderirsiniz.
İçerik kraldır
Ozon moderatörleri içeriği dikkatlice kontrol eder. Ürünü anlatan fotoğraf ve açıklamalar pazaryeri gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmalıdır. Karşılaşabileceğiniz ilk zorluk, doğru mal kategorisini seçmektir. Ozon'da her ürününüz için doğru kategoriyi bulmanız gerekir.
Ürün kartlarının doldurulması
Her kategorinin kendine has özellikleri vardır. Bazı mülkler zorunludur, onlar doldurmadan ürün yüklemek mümkün olmayacaktır. Belirtilmesi gereken genel özellikler vardır: ağırlık, genişlik/uzunluk/derinlik, marka, ürün tipi vs. Ozon'daki hemen hemen tüm ürünlerin özellikleri sunulan seçeneklerden seçilir, yani rastgele metin yazamazsınız.
Ürünün fotoğrafı ve videosu
Pazar yerindeki ürünler mükemmel kartlara sahip olmalıdır. Onları oluşturmak zaman ve deneyim gerektirir. Kullanıcının ürününüzü satın almaya karar vermesi için maksimum uygun ve çekici bilgileri sunmanız gerekir.


Satışlar
Karta bir isim eklemek ve özellikleri doldurmak yeterli değildir. Yüksek kaliteli fotoğraflar, satış metni ve videosu, yorumlar ve sorular olmalıdır.
Sadece bu durumda satış akışında bir artış elde edebilirsiniz.
Ozon pazarında tanıtım fiyatlarımız
Ürün kartlarının tanıtım maliyeti
Light
$500
Standart
$700
aylık
Premium
$ bireysel fiyat
aylık
Sizden - güvenilir bir ürün, bizden - başarılı bir satış başlangıcı!
Direct Medya - Ozon.ru'nun resmi teknoloji ortağı
Bizim avantajlarımız
Pazaryerleri ile çalışmak, verimli çalışmak için zaman ve deneyim gerektirir, bizler de tecrübeli uzmanlarımız tarafından yürütülen profesyonel çözümler sunarak
zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyoruz.
  • Kalite
    Yüksek kaliteli ürün kartlarının oluşturulması
  • SEO
    Ürün kartlarının arama motoru optimizasyonu (seo) ve reklamları
  • Mutlu müşteriler
    Müşteri ilişkileri yönetimi
Rusya'ya ürünlerinizin satışlarınızı artırın
Türkiye'den ürün satarak hızla büyüyen Rusya pazarında yerinizi alın!
Made on
Tilda